Personel Taşımacılığında Güven Ve Kalite

 

Has Deva Turizm firması deneyim ve tecrübeyle şekillenmiş bir taşımacılık şirketidir. Kadrosu, taşıma araçları, hostesleri, yönetim ve kontrol ekibi ile müşterilerine güven ve konfor yaşatmayı ön planda tutan Has Deva Turizm personel taşımacılığı alanında da her geçen gün gelişme kaydetmeyi bir misyon haline getirmiştir.

 

 Her Yönüyle Güvenli Ve Konforlu Personel Taşımacılığı

 

Has Deva Turizm taşımacılık alanında gelişmenin, ilerlemenin, seviye atlamanın ve taşımacılık piyasasında adı bilinir bir firma olmanın müşteri memnuniyetinden geçtiğini kuruluşundan itibaren bilen ve buna yönelik çalışmalar yapan bir firma olmuştur. Personel taşımacılığı diğer insan kaynakları taşımacılığı türlerinde olduğu gibi başta temel iki ögeyi gerektirmektedir. Bu iki öge ulaşımda güven ve konforlu araçlardır.

 

Has Deva Turizm temel ve diğer taşımacılık ögelerinde en iyiyi araştırarak ve uygulayarak misyonuna sadık kalmaktadır. Personel taşımacılığı, personelin iş yerine zinde gelmesiyle de alakalıdır. Ulaşımda oluşabilecek sorunlar personelin daha mesai çalışmasına başlamadan enerjisini sömürebilmekte bu da verimsiz çalışmasına sebep olabilmektedir. Bu tarz durumlara karşı hassas olan Has Deva Turizm şoförlerini ulaşımda oluşabilecek herhangi bir soruna karşı hızlı çözüm üretebilecek deneyimli kişilerden seçmiştir.

 

 Ulaşımı Keyfe Dönüştüren Has Deva Turizm

 

Araç içi en önemli özelliklerden biri konfordur. Koltuk arası boşluğun kısa olduğu, tavanın çok alçak olduğu, koltukların oturmak için uygun olmadığı, hijyen açısından düşük standartlara sahip, eski ve zedelenmiş yapısı olan araçlar herhangi bir insan kaynakları ulaşımı için uygun değildir. Bu tarz muamele ile karşılaşan personel düşük motivasyona ve dolayısıyla düşük verimliliğe sahip olacaktır. Böyle bir durum hiçbir yönüyle olumlu sonuçlara yol açmayacaktır.

 

Has Deva Turizm araçlarının lüks, konforlu, hijyenik ve iyi bir oturma düzenine sahip olmasına özen göstermekte ve araçlara gerekli zamanlarda bakım yaptırmaktadır. Gerektiğinde temizlik, gerektiğinde yenileme, gerektiğinde tamirden oluşan bu bakım sık sık genel araç inceleme ve gerekirse müdahaleden oluşmaktadır.

 

Ulaşım yolunu keyifli kısa bir motivasyon yolculuğuna dönüştürmek isteyen Has Deva Turizm sıkça müşteri önerileriyle çalışmalar yapmayı da göz ardı etmemektedir. Has Deva Turizm ile zaman tasarrufu, konforlu ulaşım, güvenli yolculuk ve güler yüzlü deneyim bir arada.