Hasdeva Turizm Vip Transfer Hizmetleri

 

Hasdeva Turizm, uluslararası hizmet kalitesi ve Vip standartlarındaki faaliyetleriyle sektörün lideri olarak devam ediyor. Vip transfer sistemleriyle, lüks araç kiralama, transfer hizmetleri, hava alanı karşılama, şoförlü ve şoförsüz araç kiralama seçenekleriyle hizmet veriyor. Araç, yol ve yolcu güvenliği üst seviyede sağlanarak, kara yolu seyahatleri vip transfer ayrıcalığıyla sunuluyor. Hasdeva Turizm araç filosu tamamen yeni modeller ve periyodik bakımları rutin olarak yapılan araçlar ile hizmet veriyor.

 

 Havalimanı Transfer

 

İster yurt içi ister yurt dışından gelin, Hasdeva Turizm vip transfer hizmetleriyle hava alanında karşılanır, konforlu şekilde ve tam zamanında ulaşım sağlayabilirsiniz. Anahtar teslim, şoförlü karşılama ve transfer seçeneklerini değerlendirerek, şehir içi ve şehir dışı ulaşım hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

 

Ticari araçlar, lüks sınıf otolar ve geniş kişi kapasiteli araç seçenekleri ile güvenli, konforlu ve ekonomik ayrıcalıklarla hava limanından karşılanır, dönüşlerinizde de havalimanına transferinizi gerçekleştirebilirsiniz. Konakladığınız mekana ulaşım, şehir içi tüm transferler, şehir dışı yolculuklar, günü birlik seyahatler ve ticari araç ihtiyaçlarında Hasdeva Turizm, sektörel tecrübesiyle faaliyet sürdürüyor.

 

 Vip Araç Filosu

 

Lüks araç markaları ve en yeni model araçlarla hem kendiniz hem konuklarınız için vip transfer ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz. Bölgenin en ekonomik fiyatları ve ultra hizmetler sağlayan transfer sistemleri ile günlük, haftalık, aylık ve yıllık araç kiralama fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Kaskolu, sigortalı araç filosu, bakımları düzenli olarak yapılan araçlar, şoförlü vip araçlar ile dilediğiniz gün sayısı ve dilediğiniz kişi sayısına kadar vip transfer hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

 

 Vip Araç Kiralama Servisi

 

Volkswagen, Audi, Mercedes ve BMW gibi lüks araç markalarında yakıt seçenekli en yeni model araçları, avantajlı şekilde kiralayabilirsiniz. Önceden rezervasyon sistemi, telefonla rezervasyon gibi seçenekleri değerlendirerek, dilediğiniz yerden aracı alarak, dilediğiniz yerde bırakabilirsiniz.

 

Aracı teslim alacağınız tarih, saat, kiralayacağınız gün sayısı ve araç marka- model seçimlerini web sitesi üzerinden seçerek, hızlı ve kolay şekilde rezerve edebilirsiniz. Vip karşılama ve transfer sistemlerinden faydalanmak için yine, seyahat tarihi ve zamanı belirleyerek dilediğiniz zamana rezervasyon yapabilir, tüm yolculuklarınızı keyifli ve konforlu hale getirebilirsiniz. Hasdeva Turizm kalitesiyle kara yolu ulaşım hizmetlerinden seçkin ayrıcalıklar ve ekonomik avantajlarla faydalanabilirsiniz.